BIURO: 44-100 Gliwice ul. Pszczyńska 306 tel. +48 (032) 301-41-11, +48 (032) 301 41 14
tel. kom.: 0601 172 352 :: tel. kom.: 0608 307 878
SPRZEDAŻ SAMOCHODÓW: CIĘŻAROWYCH, DOSTAWCZYCH, OSOBOWYCH,
SPECJALISTYCZNYCH, NACZEP, AUTOBUSÓW, MASZYN I URZˇDZEŃ BUDOWLANYCH.
O Firmie     Oferta Sprzedaży     RODO     Leasing, Kredyt     Leasing, Kredyt     Regulamin sprz.     Kontakt


























CMT

  Firma ADREM istnieje od pocz±tku 1999 roku.

  Zajmujemy się sprzedaż± samochodów ciężarowych, dostawczych, osobowych , specjalistycznych , wszelkiego typu naczep , autobusów , oraz maszyn i urz±dzeń budowlanych , pochodz±cych z importu i windykacji bankowych. W ramach naszej działalno¶ci prowadzimy usługi parkingowe, komisowe jak również zajmujemy się organizacj± przetargów dla banków i firm leasingowych.

  Poza sprzętem używanym, prowadzimy również sprzedaż nowych produktów firm CMT Chojnice Sp. z o.o. oraz Zasław, których jeste¶my Autoryzowanym Dealerem. W ramach tej działalno¶ci, proponujemy Państwu naczepy samowyładowcze, plandekowe, niskopodwoziowe i specjalistyczne, oraz wszelkiego typu zabudowy na samochodach i podwoziach powierzonych.

  Współpraca z bankami, oraz czołowymi instytucjami finansowymi, pozwala nam na kompleksow± i szybk± obsługę naszych Klientów w zakresie LEASINGU i KREDYTU na wszelkiego typu pojazdy, niekoniecznie zakupione w naszej firmie. Proponujemy bardzo korzystne oprocentowanie, zarówno w złotówkach jak i walucie (EUR, CHF), w procedurze uproszczonej (bez dokumentów finansowych i za¶wiadczeń ZUS i US) oraz z pełn± dokumentacj± (przy pierwszej wpłacie już od 5%).

  W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny, lub e-mail: biuro@adremtruck.com.pl